eHautecouture®

Dělejte si radost luxusní módou...

Original/Fake aneb Jak to poznat

Designed in France

Padělky Lacoste

Mezi jedny z nejvíce padělaných značek Lacoste bezesporu patří. Jednoduchý styl, přecejen ochranné prvky jsou u této značky jedny z nejvíce patrných. Budu se věnovat hlavně klasickým polo trikám. Ty jsou vidět na každém roku. Ochranné prvky platí jen pro tato jednobarevná trika, pokud budete mít barevné polokošile s dlouhým rukávem už počty knoflíků neplatí.

1. Začneme z ostra tím hlavním o co nám všem jde. O to mít na levé straně prsou krokodýla. Krokodýl se u dámských modelů na triko vyšívá. U pánských modelů se už hotové logo na triko přišije, takže je z blízka vidět jak je vystouplé. Na první pohled musí vypadat velmi kvalitně. Dokola obšitý bílou nitkou velmi precizně, rovnoměrně, nikde jí není víc ani míň. Má otevřenou tlamu a ostré zuby. Má vždy dvě nohy. Spousta fake dělá takového nemobilního (oválného) bez tlapek. Lacoste nikdy nepíše do svých krokodýlů nápis Lacoste.

ORIGINAL

2. Dalším na co je třeba se zaměřit je samotná pozice krokodýla. Horizontálně jsme ho už umístili směrem k srdci, a teď vertikálně. Je umístěný vždy uprostřed prostoru mezi druhým (posledním) knoflíkem a dolní částí, kde je rozepínání na krku. Spousta padělků ho má proklatě nízko - zároveň s rozparkem, nebo i níže. Chodit v něčem takovém je společenská sebevražda!

FAKE

ORIGINAL

3. Když už jsme u toho zapínání - knoflíky by měly být dva - ve dvou se to táhne nejlépe. Jeden je málo a tři už jsou po čertech moc. Na kvantech padělků najdete knoflíky tři. Knoflíky jsou vyrobeny z perleťového materiálu "mother of pearl". Každý z knoflíků je originál - jsou z organického materiálu - a mají spíše dvě dírky než čtyři. Nejsou hladké, nemají ostré hrany. Nikdy tedy nejsou z plastu a nikdy na nich není nápis Lacoste (viz obr. dole) nebo cokoliv jiného. Krásně se lesknou - hlavně když je někdo fotí.

 

FAKE

    

ORIGINAL

4. Límeček se vyrábí z tvrdšího materiálu než je triko - to je z velmi jemného a příjemného. U pánského oblečení se dělá 100% bavlna (cotton). Límeček je vždy tvrdší, aby šel frajersky zvednout. Pokud je triko vyrobené z pevné, tvrdší látky pak je to fake.

5. Velmi důležité je sledovat samotnou cedulku Lacoste uvnitř na límci. Musí zde být nápis Lacoste a nad ním je krokodýl - opět všechno velmi čitelné a ostré. Pozor na to, že krokodýl musí mít dvě oči - spousta fake se dělá zvíře jen s jedním okem. Pánské pola se necejchují podle velikostí M, L, XL ale podle čísel 3, 4, 5 atd.. Číslo je uvedené v levém horním rohu. Mimochodem dámská trika jsou podle velikosti 36, 38 atd...

FAKE

  

ORIGINAL

6. Znáte to množství cedulek, tagů, které jsou na tričku jak je vždycky odstřiháváme, protože lechtají jako tisíc pírek. Věřte nebo ne, ale ty jsou i na Lacoste. Na tohle většina fake zapomíná. Bývá na nich nápis "Designed in France Made in Peru by Devanlay", složení materiálu apod..

7. Nenechte se zmást tím, že prodávající přikládá ke triku zaručeně originální visačky apod. Kdo má v dnešní době barevnou tiskárnu, nebo alespoň zná někoho s barevnou tiskárnou, může si je vytvořit. Originální visačky se dají koupit i (kdesi) na internetu.

8. Jinak oblečení Lacoste se balí většinou do reprezentativních obalů (papírových tašek), těžko ho najdete v igelitu. Pokud prodejce objednává přímo od výrobce většinou oblečení v igelitu je, ale takových je opravdu velmi málo. Všeobecně - pokud uvidíte cokoliv v sáčku běžte od toho.

zdroj: pex

Poslední komentáře
30.03.2016 13:51:11: Sleva na UNIQ parfémy 30%, registrace bez závazků na http://www.cesky-parfem.cz/ Sleva 30% - Uniq pa...
11.09.2014 16:09:53: Staňte se členem Oriflame Člen Oriflame nakupuje o 23% levněji než je cana v katalogu.
04.09.2014 12:57:48: Registrační formulář Oriflame, zaregistrujte se získáte slevu 23% na všechny výrobky Oriflame. Tuto...
28.06.2012 01:16:23: Když Vám došly peníze... Půjčky s odpovědností homepujcka.cz/nebankovni_pujcky_bez_registru.php neb...
 
Děkujeme za navštívení našich stránek; eHautecouture® Team 2007, značková móda